Запорожский волонтер будет контролировать ход реформы здравоохранения в Украине

logo
Запорожский волонтер будет контролировать ход реформы здравоохранения в Украине  - главная фотография

Запорожский волонтер Василий Мезенцов вошел в состав Общественного совета при Минздраве Украины. Об этом стало известно 28 апреля, после завершения голосования за кандидатов.   

Отметим, новый состав Общественного совета был впервые выбран путем открытого Интернет-голосования. В итоге в него вошли 35 активистов со всей Украины. Запорожский волонтер Василий Мезенцов занял 17 место.

- Коли я займаюсь допомогою медичним закладам, я відчуваю, що реформування медичної системи необхідне, коли до мене звертаються люди стосовно допомоги при лікуванні (ліки, медичні розхідні матеріали) я теж відчуваю, що необхідна медична реформа. Займаючись стоматологічною допомогою бійцям та мешканцям в зоні АТО я бачу, на якому рівні, та яке відношення до медичних послуг в лікарнях міського та районного значення. І це відношення, яке, до речі, з обох боків, - треба змінювати. Лікарів мотивувати, пацієнтів інформувати в змінах. Це відношення треба змінювати в позитивному напрямку. Також дуже необхідна і актуальна медична реформа. Впевнений, що громадськість може долучитися до цих змін, - отметил волонтер в своем мотивационном письме. 

Напомним, Василий Мезенцов является одним из руководителей проекта "Тризуб" по созданию передвижных стоматологий, которые работают в зоне АТО, а также председателем благотворительного фонда "Oб᾽єднання волонтерів Запоріжжя". 

Оставить свой комментарий: