В Запорожье похитили известного волонтера

logo
В Запорожье похитили известного волонтера  - главная фотография

Сегодня, 23 июля, в районе 14:00 на острове Хортица в Запорожье был похищен известный волонтер Олег Топоренко. Об этом на своей странице в facebook написал генеральный директор заповедника Максим Остапенко. 

- Під час патрулювання південної частини Хортиці він відійшов від основного складу служби режиму заповідника. Він попередив компанію, яка відпочивала із вогнищем про небезпеку. Він почав фотографувати на фотоапарат. Його примусом запхали до човна зеленого кольору без опізнавальних знаків. Чоловік, що це бачив, сказав що вони вказували йому якісь посвідчення. Човен Олега залишений без догляду разом із телефонами. Повідомлено Райвідділ, Водна поліція, - говорится в сообщении. 

Через час после инцидента в соцсетях появилась информация, что Топоренко якобы высадили в речпорту. Однако его лодка и машина по-прежнему находятся на Хортице. Место нахождения самого волонтера неизвестно.

UPD.

По состоянию на 18:00 Максим Остапенко сообщил, что волонтер нашелся - в районе 17:00 он был доставлен в райотдел полиции для дачи показаний. 

- Олега знайшли. Почекаємо коментарів від нього. Дякую друзі, добре що усе так минулося. Підключився керівник обласного управління Нацполіції Олег Золотоноша. Людей і човен, на якому його вивозили наразі в розшуку. Олег дає пояснення слідчим, - написал Остапенко. 

Оставить свой комментарий: