”Самопоміч” хоче передати газові мережі Запоріжжя на баланс міста

logo
”Самопоміч” хоче передати газові мережі Запоріжжя на баланс міста  - главная фотография

На пленарному засіданні Запорізької міської ради фракція «Самопомочі» запропонувала повернути територіальній громаді міста Запоріжжя та передати на позабалансовий облік Департаменту ЖКГ Запорізької міської ради майно підвідної газової мережі.

Зазначимо, якщо проект ухвалять на сесії, то місто зможе саме вирішувати якою буде абонплата і чи буде вона взагалі.

Проект передбачає створення спеціальної комісії для з’ясування обставин переходу права власності на газорозподільні мережі міста. Згодом комісія має сприяти їх поверненню в комунальну власність.

“Самопоміч” наголошує, що передача газових мереж на баланс міста робиться заради недопущення необґрунтованого та безпідставного безоплатного використання майна (підвідної газової мережі –ред.) територіальної громади та з метою ефективного їх використання в інтересах мешканців міста.

“Підтримуючи інтереси мешканців міста, які вкрай стурбовані ситуацією, що склалася на газовому ринку України, та заради унеможливлення поширень зловживань з боку газорозподільних організації ми (фракція “Самопомочі” у міськраді –ред.) хочемо передати газові мережі на баланс громади міста Запоріжжя!”,- заявляє голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Запорізькій міській раді Дарія Трюхан.

Нагадаємо, зараз основним постачальником природного газу для побутових потреб в Запоріжжі є ПАТ “Запоріжгаз”. Воно належить на 25% НАК “Нафтогаз України” та на 65% офшорним компаніям.

Оставить свой комментарий: