Руслана о Бердянске: Этот город поразил меня (ФОТО, ВИДЕО)

logo
Руслана о Бердянске: Этот город поразил меня (ФОТО, ВИДЕО) - главная фотография

После посещения Бердянска, Руслана пришла к выводу, что украинцы очень мало знают о стране, в которой живут. Об этом певица написала на своей странице в соцсети.

Напомним, 17 сентября, Бердянск отметил День города. Курортному городу исполнилась 189 лет. Как уже писала «Вся власть», в этот день в Бердянске прошли масштабные гуляния, а главным подарком для жителей города и гостей стал концерт с участием легендарной украинской певицы Русланы.


Море людей та чесні емоції: сьогодні з жителями Бердянська відзначали День міста. Я вражена всім - людьми, краєм, атмосферою. Тут надзвичайно сонячні люди! Бердянськ - це справжня Украіна! Бердянськ рулить! Бердянськ!Я рада, що була сьогодні з вами. Рада, що змогла принести вам українську екзотику. Рада, що ми думаємо, співаємо і мріємо про одне - щасливу країну і щасливий свій край! Я розкажу вам у наступні дні більше про враження від Бердянська і викладу найкращі фрагменти з концерту! Найголовніше ж, що я сьогодні зрозуміла в Бердянську - це те, що насправді ми дуже мало знаємо про свою країну, ми дуже мало знаємо один про одного. Бердянськ вразив мене! Повна площа співала в унісон всі треки - від “Диких танців” до “Червоної рути”... Це було так щиро і так масово, що протягом півторагодинної програми жодного разу я не відчула втоми Дякую всім вам! Я обов'язково до вас повернусь! Таку публіку не можливо забути!

Опубликовано Ruslana Lyzhychko 17 сентября 2016 г.

Це техніка, яку я зараз освоюю в Карпатах.Це одна з найбільш унікальних технік, яку можна прирівняти до тибетської, індійської, балканської... східного Мугаму...

Опубликовано Ruslana Lyzhychko 18 сентября 2016 г.

Оставить свой комментарий: