Розсувні двері VekaSlide - європейські реалії українського ринку

logo
Розсувні двері VekaSlide - європейські реалії українського ринку - главная фотография

Підйомні чи розсувні двері сьогодні визначають перспективи в оформленні приміщень. За допомогою скла створюються елегантні інтер'єри, забезпечується відчуття простору, розсувні двері відкривають широкий огляд.

Світло і тепло

Фахівці зазначають, що двері розсувні з профілів VEKASLIDE також ефективно захищають приміщення від пилу і бруду, знижують теплові втрати. Німецькі технології забезпечують свободу оформлення, дозволяють використовувати архітектурні рішення, які вимагають максимального пропускання денного світла. Цієї же меті послужить і різноманітність кольорів.

У розпорядженні виробника є великий вибір варіантів теплоізоляції або, навпаки, можливість виготовляти продукцію без теплоізоляції (для внутрішніх приміщень), що дозволяє підібрати оптимальну систему для задоволення клієнтів.

Здоров'я та безпека

Матеріали, що використовуються у виробництві компанією Veka, - не вразливі и стійкі до несприятливих атмосферних і температурних впливів, до деформації. Вони негорючі і екологічно чисті, не містять і не виділяють шкідливих для людського здоров'я речовин.

Технології та продукція постійно проходять лабораторні випробування всіх параметрів, до захисту від злому, моделювання природних катаклізмів - ураганів, землетрусів, імітації «старіння» - впливу часу. Всі ці фактори гарантують довготривалу надійну експлуатацію даної продукції.

Новації в дусі класики

Розсувний принцип переміщення елементів в одній площині сприяє візуальної єдності простору. Закриті двері герметичні і гарантують високу звуконепроникність. Двері VEKASLIDE характеризуються безшумним ходом навіть великих і важких стулок, а також якісним склом з високим ступенем прозорості.

Подібні технології затребувані не тільки для вхідних чи внутрішніх міжкімнатних дверей, але і для скління, наприклад, терас або басейнів. Індивідуальний підхід до клієнта дозволяє поєднувати різні підйомні чи розсувні технології - зокрема, замовляти поворотні, відкидні елементи в конструкціях.

Якість і ціна

Один зі світових лідерів в сфері виробництва дверних і віконних профілів - компанія VEKA - гарантує європейську якість за доступною для українців ціною. У регіонах компанія має високопрофесійних представників і сервіс, що відрізняє її високим рівнем обслуговування.

Для постійних або оптових клієнтів існують програми лояльності, гнучкі системи оплати і знижок, різні акції. Загалом, співпраця з фахівцями цієї компанії не розчарує навіть вимогливого клієнта.

ТЕМЫ:

Оставить свой комментарий: