ПриватБанк подвоїв пенсію мешканцю Запоріжжя

logo

Протягом трьох місяців мешканець обласного центру буде отримувати дві пенсії: одну - нараховуватиме Пенсійний фонд, іншу – ПриватБанк

Акція «Друга пенсія від ПриватБанку» проходила з нагоди 25-річчя банківської установи з 19 березня по 20 квітня цього року. 25 переможців з усіх регіонів країни будуть отримувати подвійну пенсію протягом трьох місяців, починаючи з травня.

В акції брали участь усі клієнти-пенсіонери, незалежно від того, коли була оформлена картка для виплат. Мешканець Запоріжжя Геннадій Скорик потрапив до числа переможців.

"Це приємна несподіванка. Особливо напередодні літа. На ці гроші ми з дружиною плануємо відпочити. Дружина ще досі не вірить в те, що три місяці поспіль я буду отримувати не одну, а дві пенсії. Решта членів родини ще не знають – це сюрприз для них, - говорить Геннадій Скорик, і зізнається, якби акцію проводив інший банк, то навряд чи погодився брати участь. - Коли акції проводить банк, у якому я обслуговуюсь вже понад 15 років, в мене не виникає жодних сумнівів відносно того, що все буде чесно. Я вже давно є клієнтом ПриватБанку. Мені дуже подобається додаток «Приват24» - дуже зручний. Користуюсь також такими послугами, як «Скарбничка», «Оплата частинами», страхування. Вже чотири роки я на пенсії, проте продовжую працювати. Пенсійні гроші, так само як і заробітну платню, довірив ПриватБанку".

Зазначимо, що понад 185 тисяч пенсіонерів (або кожен третій), що мешкають на території Запорізької області є клієнтами ПриватБанку.

"Коли банківській установі свої заощадження довіряють саме пенсіонери - це говорить про високий рівень довіри, - зазначив директор Запорізької філії ПриватБанку Віктор Остапенко".

За його словами, банк завжди піклується про те, щоб пенсіонерам було зручно отримувати свої гроші.

"Ми потурбувалися про те, щоб пенсіонери мали змогу знімати готівку у будь-якому банкоматі без нарахування комісії. Також без комісії можна сплачувати комунальні платежі", - додав Віктор Остапенко.

Наразі ПриватБанк запустив нову послугу – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу кожен українець може розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення – отримати інформацію про перерахування пенсії, дізнатись розмір субсидії, або іншої соціальної допомоги, оформити заявку на виплату пенсії чи допомоги.

"Отримати соціальну картку можна не лише у відділенні банку. В нас є безкоштовна послуга – виклик працівника банку додому. ПриватБанк турбується про своїх клієнтів, ми постійно розвиваємось аби зробити наші сервіси комфортнішими та доступнішими для усіх: починаючи від юніорів до пенсіонерів", - зазначила керівник Напрямку просування соціальних програм Запорізької філії ПриватБанку Ольга Безсмертна.

Тож, чим швидше ви відкриєте картку і почнете отримувати виплати, тим більше у вас шансів на виграш у різноманітних акціях ПриватБанку.

Оставить свой комментарий: