Олег Корольов: ”Ситуація, яка сталася у місті Львові, може виникнути у будь-якому місті України у будь-який час”

logo

Сьогодні, 21 червня, на сесії Запорізької міської ради керівник Запорізької міської організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Олег Корольов підняв питання щодо сміттєвої блокади у Львові.

Нагадаємо, уже понад рік триває відверте ігнорування закликів львів’ян із керівництвом міста з проханням про допомогу.

Маніпулюючи мешканцями міст через засоби масової інформації, через неприйняття відповідних рішень, через блокування роботи перевізників сміття, постійний тиск та залякування керівництва як приватних так і комунальних полігонів у межах Львівської області, місто Львів опинилося в сміттєвій блокаді, коли вивозити сміття з міста просто нікуди.

Сміттєва блокада Львова досягнула своєї критичної точки, за якою починається пряма загроза для життя та здоров’я мільйона українців.

Депутат наголошує: “Ситуація, яка сталася у місті Львові, може виникнути у будь-якому місті України у будь-який час. На сьогодні біля 7% земельного фонду України займають сміттєзвалища”.

“Ви можете собі уявити, що міський голова Запоріжжя, без рішення голови Запорізької державної обласної адміністрації, без відповідного рішення Запорізької обласної ради, може побудувати сміттєпереробний завод наприклад, у Василівському районі Запорізької області? Звісно – ні!”,- зазначив Олег Корольов.

“Якщо ми – громадяни України, мешканці великих та маленьких міст, сіл, селищ, досі не навчилися поводитися зі сміттям, яке самі продукуємо, – що ми з вами хочемо отримати у результаті? Гасло “Україна – єдина!” потрібно доводити не голосними вигуками, а клопіткою працею, взаємодопомогою та об’єднанням зусиль! Адже Львів, як і інші міста України, є не “ваш” чи “їхній”, він – наш, український!”,- зауважив депутат.

Зазначимо, згідно Конституції України забезпечення екологічної безпеки є обов’язком держави. При цьому Президент України є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Нагадаємо, два дні тому, 19 червня народний депутат, голова парламентської фракції «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування на знак підтримки жителів Львова під час кризи з вивезенням сміття з міста. Лідер парламентської фракції обіцяє продовжити голодування, поки не буде вирішена проблема зі сміттям у Львові.

Наступного дня, 20 червня, до позиції Олега Березюка приєдналася віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Про це вона заявила, виступаючи з трибуни Верховної Ради: “Я звертаюся до Президента, Прем’єр-міністра України, та до депутатів коаліції, вам бракує власної гідності зрозуміти вчинок Олега Березюка! Я приєднуюся до нього і буду голодувати, щоб захистити людей від свавілля цієї держави. Ви продали Конституцію, коли запропонували особливий статус, в обмін на додаткові повноваження Президента. Ви обіцяли розслідувати злочини Майдану, але боїтесь вийти на самих себе. Ви розумієте, що ви брешете, але ви не можете зізнатися про це людям! Ви брешете з того моменту, як пообіцяли людям зміни, а самі осідлали нові схеми”.

Оставить свой комментарий: