Артюшенко в Фейсбуке объявил войну Шацкому

logo

Запорожский нардеп от БПП Игорь Артюшенко написал на своей странице Фейсбук, что объявляет войну прокурору области Александру Шацкому.

Депутат перечислил все громкие дела, которые были не доведены до конца прокуратурой области: коррупция при бывшем городском голове Александре Сине, преступления "анисимовских", кровавый разгон запорожского Евромайдана 26 января 2014 года, схемы отмывания денег из бюджетов и т. д.

"Де всі ті зрадники, антимайданівці, титушки, терористи, корупціонери, які залякували Запоріжжя при Анісімові, які грабували місто та область, які будували схеми, били людей? Де вони всі? Де завгодно, тільки не на зонах! Бо облпрокуратура тільки і робила, що закривала відкриті кримінальні справи замість того, щоб закривати злочинців. І хто ж у цьому винен? На думку Шацького – всі, окрім нього! Винні нардепи, винні губернатори, винні реформатори з Грузії, всі винні – тільки прокурор області не винний!!! Людина, яка зобов’язана карати винних та захищати закон та порядок, не вважає себе відповідальним за страшний розгул криміналу в Запоріжжі! Отже, я офіційно проголошую війну прокурору Шацькому. Точніше, не війну, а продовжую антитерористичну операцію. Бо Шацький, своєю діяльністю в одних випадках і злочинною бездіяльністю в інших, робить все для того, щоб Запоріжжя затопив терор і нікого не було покарано", - написал Артюшенко.

Также Артюшенко пообещал поднять этот вопрос на личной встрече с Генеральным прокурором Юрием Луценко и Президентом Украины Петром Порошенко, если Шацкого не снимут в ближайшее время.


ТЕМЫ:

Оставить свой комментарий: