Депутаты решили не экономить деньги запорожцев

logo

Депутаты Запорожского городского совета не поддержали проект введения моратория (запрета) до 1 января 2017 года на введение в действие повышенных цен и тарифов на услуги ЖКХ.

Автором данного проекта является Михаил Прасол (УКРОП). Он отметил, что мораторий будет введен для жителей многоквартирных домов, а жители частного сектора могут обратиться к власти за адресной помощью.

- Зима будет холодной. Такой зимы, по прогнозам синоптиков, не было 30 лет. Зима будет холодная и затяжная, - отметил Прасол.

Соответствующие проекты уже приняты в Киеве, Днепре.

- Прийняття даного рішення зумовлено необхідністю недопущення галопуючого падіння рівня життя населення України, що відбувається на тлі скорочення рівня витрат на оплату праці та росту рівня безробіття, з одного боку та постійно зростаючого рівня інфляції, росту споживчих цін, надіння курсу національної валюти, з другого боку та заплановане підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.
Заплановане підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію призведе до непомірного фінансового перевантаження на кожного мешканця м. Запоріжжя та істотного зниження іх рівня життя, підвищить соціальну напругуу суспільстві, а також сприятиме утворенню значної заборгованості населення м. Запоріжжя перед організаціями, що надають житлово-комунальні послуги та здійснюють тепло- та енергозабезпечення (в т.ч. значно підвищить кількість неплатників внаслідок відсутності коштів у населення).
Реалізація зазначеного проекту рішення не потребує додаткових витрат з місцевого бюджету, розрахунок яких буде здійснювати Департамент фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради.Прийняття рішення дозволить сприяти зупинення зниженню рівня платоспроможності населення та зменшення соціальної напруги в м. Запоріжжя, а також виплаті стабільних платежів до компаній, що надають житлово-комунальні послуги та здійснюють тепло- та енергозабезпечення, - говорится в пояснительной записке.

За данное решение проголосовали всего 20 депутатов. Таким образом решение о введении моратория снова не было принято.

Оставить свой комментарий: