У Львові автобуси облаштовують GPS пристроями. Вже облаштовано 30 перших автобусів. З них 16 – це автобуси ЛК АТП-1 та 14 – ВАТ «АТП-14630»." />  У Львові автобуси облаштовують GPS пристроями. Вже облаштовано 30 перших автобусів. З них 16 – це автобуси ЛК АТП-1 та 14 – ВАТ «АТП-14630».">  У Львові автобуси облаштовують GPS пристроями. Вже облаштовано 30 перших автобусів. З них 16 – це автобуси ЛК АТП-1 та 14 – ВАТ «АТП-14630»." />

Львівські маршрутки контролюватимуть через супутник

logo
Львівські маршрутки контролюватимуть через супутник - главная фотография

 У Львові автобуси облаштовують GPS пристроями. Вже облаштовано 30 перших автобусів. З них 16 – це автобуси ЛК АТП-1 та 14 – ВАТ «АТП-14630». Зараз у центрі керування рухом відслідковують рух цих автобусів, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Перевізники «Міра і К» і «Фіакр» наразі укладають угоди з компанією, що встановлює прилади GPS. Але всі перевізники попереджені, що до 1 листопада у центрі керування рухом мають «побачити» всі автобуси, тобто усі вони мають бути облаштовані приладами навігації. Оплачують ці роботи перевізники.
 «Цими днями у центр керування рухом переселиться працівник управління транспорту, і по мірі збільшення кількості приладів навігації, плануємо туди перенести «гарячу» лінію, щоб оперативно надавати інформацію мешканцям», - зазначив заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.
 Нагадаємо, на міських маршрутах курсує 550 автобусів.

Оставить свой комментарий: