Начальник управління транспорту Львівської ОДА Володимир Корпан подав до суду на мера Львова Андрія Садового з вимогою спростувати твердження про корупцію в робот" />  Начальник управління транспорту Львівської ОДА Володимир Корпан подав до суду на мера Львова Андрія Садового з вимогою спростувати твердження про корупцію в робот">  Начальник управління транспорту Львівської ОДА Володимир Корпан подав до суду на мера Львова Андрія Садового з вимогою спростувати твердження про корупцію в робот" />

На Львівського мера подали до суду його старші колеги

logo
На Львівського мера подали до суду його старші колеги - главная фотография

 Начальник управління транспорту Львівської ОДА Володимир Корпан подав до суду на мера Львова Андрія Садового з вимогою спростувати твердження про корупцію в роботі управління.
 Як повідомив чиновник під час круглого столу 3 жовтня, позовну заяву він подав до Галицького суду і наразі чекає призначення судового засідання.
 «Наше управління було названо корумпованим, яке видає тимчасові дозволи на перевезення наліво і направо… Якщо Андрій Садовий вважає, що він правий, нехай це доведе», - зазначив Володимир Корпан.
Також чиновник уточнив, що вимагає лише спростування, без грошової компенсації.
 Нагадаємо, у липні мер Львова у відповідь на запитання, чому обласні маршрути №371 і 171 їздять містом, відповів: «Тому що корупція. Так як мене інформують, певні перевізники занесли хабарі в обласну державну адміністрацію, і там управління транспорту ОДА з порушенням всіх норм та законів видало їм тимчасові дозволи. Я думаю, тут правоохоронні органи повинні навести лад».
 Як заявляв начальник управління транспорту Львівської міської ради Микола Жук 8 липня, на прес-конференції, щонайменше 8 з 20 приміських маршрутів, які заїжджають на територію Львова, є незаконними. Перевізники наголошують, що таких автобусів через місто курсує близько 220, що сильно перевантажує й так навантажені транспортом вулиці міста, зокрема в центрі. Весною цього року перевізникам приміських автобусних маршрутів дали тиждень на те, аби подати пропозиції щодо розміщення кінцевих зупинок у Львові.

Оставить свой комментарий: