Тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності Львівської обласної клінічної лікарні і головного управління охорони здоров’я виявила ряд нових фінансових пору" />  Тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності Львівської обласної клінічної лікарні і головного управління охорони здоров’я виявила ряд нових фінансових пору">  Тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності Львівської обласної клінічної лікарні і головного управління охорони здоров’я виявила ряд нових фінансових пору" />

На наступній сесії ЛОР розглянуть питання про звільнення Гички

logo
На наступній сесії ЛОР розглянуть питання про звільнення Гички - главная фотография

 Тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності Львівської обласної клінічної лікарні і головного управління охорони здоров’я виявила ряд нових фінансових порушень в роботі обласної клінічної лікарні, про що вона збирається повідомити правоохоронні органи.
 «Там витратили 1 млн. 500 тисяч гривень бюджетних коштів, але ремонти так і не завершуються. Коли ми зайшли у палату і побачили 9 маленьких дітей та ще стільки ж батьків з ними, то були прикро вражені. Насправді в палаті має бути тільки 3-4 пацієнти. Там була просто душогубка, газова камера. Якщо б за кордоном так лікували дітей, то вони написали б, що це геноцид, що це камера смерті, а не палата для лікування», – розповів голова комісії Михайло Блавацький.
 Він розповів, що комісія звернулася до керівника обласної лікарні із проханням надати штатний розпис закладу, інформацію про проведення тендерних закупівель лікарських засобів та медичного обладнання. Михайло Гичка має подати цю інформацію ц комісію до 5 жовтня.  Після вивчення усіх даних на сесію Львівської обласної ради буде винесено питання про доцільність перебування на займаній посаді Михайла Гички. Крім того, голова комісії на сесії ЛОР планує звернутися у прокуратуру з приводу діяльності керівництва Львівської обласної клінічної лікарні.

Оставить свой комментарий: