Міський голова Львова Андрій Садовий не підписав ухвали, якою на останній сесії Львівської міської ради депутати визнали його роботу незадовільною." />  Міський голова Львова Андрій Садовий не підписав ухвали, якою на останній сесії Львівської міської ради депутати визнали його роботу незадовільною.">  Міський голова Львова Андрій Садовий не підписав ухвали, якою на останній сесії Львівської міської ради депутати визнали його роботу незадовільною." />

Мер Львова наклав вето на оцінку своєї роботи

logo
Мер Львова наклав вето на оцінку своєї роботи - главная фотография

 Міський голова Львова Андрій Садовий не підписав ухвали, якою на останній сесії Львівської міської ради депутати визнали його роботу незадовільною. Про це мер повідомив 1 жовтня на брифінгу.
 «Я не підписав ухвали, яка була прийнята стосовно звіту міського голови. Вона по своїй суті є декларативною. Там є багато речей, які є просто компіляцією фактів. Усі інші ухвали я підписав», – розповів Андрій Садовий.
 Нагадаємо, 20 вересня депутати Львівської міської ради визнали незадовільною роботу міського голови Львова. За це рішення проголосували 63 депутати із 90.

Оставить свой комментарий: