Управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА має намір подати до суду на мера Львова Андрія Садового про захист ділової репутації." />  Управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА має намір подати до суду на мера Львова Андрія Садового про захист ділової репутації.">  Управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА має намір подати до суду на мера Львова Андрія Садового про захист ділової репутації." />

Львівський губернатор буде судитися з мером

logo
Львівський губернатор буде судитися з мером - главная фотография

 Управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА має намір подати до суду на мера Львова Андрія Садового про захист ділової репутації. Таку інформацію передає прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.
Згадане управління мер Львова Андрій Садовий неодноразово називав «корумпованим і таким, яке укладає безпідставно тимчасові договори на перевезення».
 Відтак управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА наводить низку доказів, які спростовують згадані твердження та доводять, що відповідальність за транспортний безлад у місті лежить на чиновниках мерії.
 Нагадаємо, що 20 вересня депутати Львівської міськради визнали незадовільною роботу міського голови Львова Андрія Садового у 2011 році. За це рішення проголосували 63 депутати.

Оставить свой комментарий: