Японські контрагенти подорожують Львівщиною, аби на власні очі побачити, як у області використовують кошти, отримані від продажу квот на викид парникових газів за" />  Японські контрагенти подорожують Львівщиною, аби на власні очі побачити, як у області використовують кошти, отримані від продажу квот на викид парникових газів за">  Японські контрагенти подорожують Львівщиною, аби на власні очі побачити, як у області використовують кошти, отримані від продажу квот на викид парникових газів за" />

На Львівщині перевірять витрачання коштів за Кіотським протоколом

logo
На Львівщині перевірять витрачання коштів за Кіотським протоколом - главная фотография

 Японські контрагенти подорожують Львівщиною, аби на власні очі побачити, як у області використовують кошти, отримані від продажу квот на викид парникових газів за Кіотським протоколом.
 Зокрема, представники Японії відвідали 4 школи у Старосамбірському рійоні, який у рамках угоди на заміну вікон і дверей, утеплення фасадів та ремонт покрівлі отримав 17 млн. 600 тис. грн.
 Загалом на Львівщині за «японські гроші» проведуть теплосанацію за 15 проектами на 146 млн. грн. Утеплювати об’єкти соціальної інфраструктури в Україні розпочали на початку навчального року – у останні місяці дії першого періоду Кіотського протоколу.
 Нагадаємо, Державне агентство екологічних інвестицій України та Організація з розробки нових енергетичних і промислових технологій Японії NEDO3 24 квітня цього року підписали у Києві договір про затвердження 319 проектів теплової санації будівель соціальної інфраструктури.

Оставить свой комментарий: