На Львівщині виявлено канал переправки нелегалів через кордон

logo
На Львівщині виявлено канал переправки нелегалів через кордон  - главная фотография

Прикордонники Мостиського загону припинили спробу незаконного переправлення через державний кордон організованої групи нелегальних мігрантів з Афганістану. Про це повідомляє сектор з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв`язків з громадськістю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Так, прикордонним нарядом ВПС «Краковець» в 50-ти метрах від лінії державного кордону за допомогою переносного інфрачервоного тепловізора під час огляду місцевості було помічено чотирьох осіб, яких згодом вони затримали. Серед затриманих було троє громадян Афганістану та дворічна дитина.
Після чого, у ході пошукових дій прикордонна розвідка затримала поблизу кордону легковий автомобіль, у якому знаходився місцевий житель, котрий ймовірно причетний до переправки афганців.
Окрім того, під час подальших пошукових дій було з’ясовано, що одному з нелегальних мігрантів, який перебував із групою затриманих нелегалів, вдалося уникнути затримання. Він сів у маршрутне таксі і попрямував до міста Судова Вишня. У цей час за нелегалом велося приховане спостереження, яке вивело прикордонників й на інших організаторів та переправників нелегальних мігрантів Афганістану. Серед затриманих були громадяни України, Таджикистану, Німеччини та Російської Федерації віком від 37 до 42 років.
Відтак, у ході організованої спецоперації прикордонників на Львівщині було викрито транскордонне злочинне угрупування, яке займалося організацією та переправленням до Європейського Союзу нелегальних мігрантів – вихідців з Південно-Східної Азії.
Наразі усі затримані знаходяться в пункті тимчасового тримання Мостиського прикордонного загону, а начальником загону сьогодні вранці була порушена кримінальна справа за ч.2 ст.332 КК України (незаконне переміщення осіб через державний кордон України).

Оставить свой комментарий: