Садовий роздав нагороди на форумі видавців

logo
Садовий роздав нагороди на форумі видавців - главная фотография

Мер Львова Андрій Садовий 13 вересня під час урочистого відкриття 19 міжнародного форуму видавців вручив три нагороди «Золотий герб міста Львова».
Так, міський голова нагородив письменників Андрія Куркова та Юрія Винничука, а також президента форуму Олександру Коваль.
Сама Олександра Коваль, отримуючи відзнаку, сказала: «Це моя друга відзнака в житті, і обидві отримані з рук Андрія Садового. Боюся подумати, чим він мене нагородить втретє, на ювілей форуму».
У відповідь Андрій Садовий сказав, що це дуже серйозне питання.
У вітальному слові мер Львова окремо наголосив, що 19-річчя – це вже дуже зрілий вік для форуму, але при цьому кожного року він є чимось особливим.
"Ми сьогодні оголосили про ще одну ініціативу. Ми радо будемо вітати у Львові переможців міських конкурсів для молодих дітей, які добре пишуть. Щоб вони також приїжджали і писали свої твори. Ми повинні пропагувати Львів, Україну. Бо Львів – це найбільше україномовне місто світу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
 Нагадаємо, 12 вересня у Львові стартував XIX Міжнародний книжковий Форум. Впродовж п’яти днів львів’яни та гості міста зможуть долучитися до грандіозного літературно-мистецького свята, в межах якого відбуватимуться фестивалі, конференції, благочинні акції та багато іншого.

Оставить свой комментарий: