Янукович може взяти під патронат Форум видавців у Львові

logo
Янукович може взяти під патронат Форум видавців у Львові  - главная фотография

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк звернувся із проханням до Президента України взяти під свій патронат проведення у 2013 році ювілейного, двадцятого Форуму видавців у Львові. Про це він заявив під час прес-конференції щодо відкриття цьогорічного Форуму, інформує прес-служба ЛОДА.
Михайло Костюк подякував президентові Форуму видавців – пані Олександрі Коваль за її працю, спрямовану на популяризацію та розвиток українського книговидання. «Ініціатива Олександри Коваль перетворилась з ідеї у подію, яку щороку очікують усі фанати української книги. Шановна пані Олександро, завдяки Вам Форум перетворився із невеликого заходу в подію загальнодержавного та міжнародного значення, яка кожного року доводить, що українська книга була і буде», – наголосив голова облдержадміністрації.
Цього року у межах Форуму видавців відбудеться близько 800 заходів. До Львова з’їдеться 800 учасників з України, Польщі, Росії та Європи. Традиційно під час відкриття Форуму видавців відбудеться нагородження переможців премії «Найкращої книги Форуму-2012».
На 7 Львівський міжнародний літературний фестиваль приїдуть гості із різних міст України та 16 країн світу: Австралії, Австрії, Великобританії, Грузії, Латвії, Македонії, Норвегії, ПАР, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, США, Хорватії, Чехії та Швеції.
Головний гість Фестивалю – британський письменник DBC Pierre. Спеціальними гостями Літфесту стали: сербська письменниця, драматург та театральна режисерка Віда Огнєнович, один із найвідоміших у світі на сьогодні польських поетів Адам Загаєвський, австрійський письменник, журналіст і перекладач Мартін Поллак, а також польський письменник, драматург та есеїст Генрик Гринберг.
У межах Форуму пройдуть: фестиваль літературних фестивалів «Контекст», фестиваль «Бруно Шульц: до 120-річчя від дня народження і 70-річчя трагічної загибелі», фестиваль «Від Сковороди до Сковороди: 290 років від дня народження», а також фестиваль перекладів «TRANSLIT».

Оставить свой комментарий: