Львівська облрада на наступній сесії заслухає інформацію начальника ГУ МВСУ у Львівській області та прокурора області щодо політичного тиску на депутатів." />  Львівська облрада на наступній сесії заслухає інформацію начальника ГУ МВСУ у Львівській області та прокурора області щодо політичного тиску на депутатів.">  Львівська облрада на наступній сесії заслухає інформацію начальника ГУ МВСУ у Львівській області та прокурора області щодо політичного тиску на депутатів." />

За політичний тиск на Львівщині спитають з правоохоронців

logo
За політичний тиск на Львівщині спитають з правоохоронців - главная фотография

 Львівська облрада на наступній сесії заслухає інформацію начальника ГУ МВСУ у Львівській області та прокурора області щодо політичного тиску на депутатів.
 Про це йшлося на сесії Львівської облради 12 вересня.
 Як повідомив депутат Михайло Барбара, усіх членів президії Львівської облради, яка відбулася відразу після прийняття ВРУ мовного закону, викликають на допити в міліцію.
  «За що нас переслідують і порушують кримінальні справи?!», – заявив Барбара.
 Про отримання повістки з Галицького РВ міліції повідомили голова фракції «Фронту змін» Степан Кубів та рухівець Святослав Шеремета.
Шеремета повідомив, що йому погрожують примусовим приводом у разі, якщо він не прийде у міліцію добровільно.
 Зазначимо, що рада працювала, незважаючи на відсутність кворуму - у сесійній залі перебувало близько 40 депутатів, з необхідних 58 депутатів.

Оставить свой комментарий: