У Львові шукають відповідальних за сморід

logo
У Львові шукають відповідальних за сморід   - главная фотография

Зразу четверо чиновників мерії та «Львівводоканалу» провели сьогодні у стінах Ратуші прес-конференцію, аби вкотре спробувати переконати журналістів у непричетності своїх служб до поширення неприємного запаху у Львові. Участь у заході взяв також експерт – керівник ПМП «Еко-Захід» Леонід Здеворук.
Власне він довів до преси результати експертизи, здійсненої на замовлення ЛКП «Львівводоканал», ПМП «Еко-Захід» спільно з лабораторією обласної СЕС. Експертиза констатувала, що у смороді в місті винні 12 підприємств, які скидають у міську систему каналізації понаднормативну кількість стічних вод. Серед цих підприємств, зокрема, «Ензим», «Перша приватна броварня», ВО «Світанок», Львівський жирокомбінат.
Однак, як зазначив Леонід Здеворук, комісія не може сказати, яке конкретне підприємство відповідальне за неприємний запах.
На відміну від нього, головний технолог ЛКП «Львівводоканал» Микола Одуха вкотре зробив винним за сморід саме ПрАТ «Ензим», заявивши, що сумарний коефіцієнт перевищення забруднюючих речовин у стоках найвищий саме в цього підприємства – у 4,25 рази. Для порівняння, у «Першої приватної броварні» цей показник становить 2,75, у ВО «Світанок» - 2,3.
Водночас головний інженер ЛКП «Львівводоканал» Володимир Садовий категорично заперечив, що сморід у Львові викликаний нефаховим обслуговуванням старої міської каналізації, на чому наполягають не лише незалежні експерти, але й прокуратура Львівської області. За його словами, «Львівводоканал» не порушує норми експлуатації каналізаційної мережі.
Цікавим виявилося пояснення чиновників, чому саме в останні роки, під проводом Андрія Садового, місто зазнало атаки смороду. За їх версією, причиною цього є різке скорочення (у півтора рази) споживання води у Львові, внаслідок чого різко скоротилося вимивання органіки, розклад якої й спричиняє неприємний запах.

Оставить свой комментарий: