Управління капітального будівництва Львівської міської ради завищило вартість ремонту доріг у місті на понад 461 тис. грн. " />  Управління капітального будівництва Львівської міської ради завищило вартість ремонту доріг у місті на понад 461 тис. грн. ">  Управління капітального будівництва Львівської міської ради завищило вартість ремонту доріг у місті на понад 461 тис. грн. " />

СБУ «займеться» ремонтом доріг у Львові

logo
СБУ «займеться» ремонтом доріг у Львові - главная фотография

 Управління капітального будівництва Львівської міської ради завищило вартість ремонту доріг у місті на понад 461 тис. грн. 
Це порушення виявили інспектори Державної фінансової інспекції у Львівскій області під час позапланової перевірки управління, повідомила прес-служба Держфінспекції.
 Зокрема, фахівці виявили завищення обсягів робіт з установлення бетонного поребрика, улаштування основи під тротуари та двошарових асфальтобетонних покриттів тротуарів на загальну суму майже 154 тис. грн. 
 Крім того, на п’яти об’єктах будівництва підрядні організації на 225 тис. грн. завищили кошторисні норми під час розбирання та установлення бордюрів. 
 Матеріали ревізії Держфінінспекція передала в УСБУ у Львівській області.

Оставить свой комментарий: