Минулої ночі трьома невідомими було вчинено розбійний напад на приватну садибу редактора районного часопису "Газета для Вас" Хому Андрія." />  Минулої ночі трьома невідомими було вчинено розбійний напад на приватну садибу редактора районного часопису "Газета для Вас" Хому Андрія.">  Минулої ночі трьома невідомими було вчинено розбійний напад на приватну садибу редактора районного часопису "Газета для Вас" Хому Андрія." />

На будинок львівського журналіста скоєно напад

logo
На будинок львівського журналіста скоєно напад - главная фотография

 Минулої ночі трьома невідомими було вчинено розбійний напад на приватну садибу редактора районного часопису "Газета для Вас" Хому Андрія.
Було також підпалено за допомогою легкозаймаючої суміші його автомобіль марки ROVER 75, який знаходився біля будинку на власній ділянці. На місці події працювали працівники Городоцького РВ ГУМВС України у Львівській обл., пожежники, силами яких вдалось локалізувати пожежу, та обласна криміналістична лабораторія.
 На даний момент життю і здоров’ю Хоми та його сім’ї, дружині та двом неповнолітнім донькам, нічого не загрожує. Напад Андрій Хома пов’язує виключно з громадською позицією та журналістською діяльністю.

Оставить свой комментарий: