Сьогодні мешканці міста Хирів Старосамбірського району Львівської області перекрили міжнародну трасу до митного переходу Смільниця." />  Сьогодні мешканці міста Хирів Старосамбірського району Львівської області перекрили міжнародну трасу до митного переходу Смільниця.">  Сьогодні мешканці міста Хирів Старосамбірського району Львівської області перекрили міжнародну трасу до митного переходу Смільниця." />

На Львівщині перекрили міжнародну трасу

logo
На Львівщині перекрили міжнародну трасу - главная фотография

 Сьогодні мешканці міста Хирів Старосамбірського району Львівської області перекрили міжнародну трасу до митного переходу Смільниця. Близько тисячі мешканців заблокували трасу через катастрофічний стан доріг. 
 «Дорога заблокована на пішохідному переході, затори є з обох сторін. Ми неодноразово попереджали владу, що будемо перекривати, якщо не відремонтують дорогу», - повідоми Роман Ляхович, мешканець містечка.
 Втім, як повідомили у прес-службі Львівської митниці, у пункті пропуску немає черг і машин. У митниці припускають, що люди попереджені про перекриття траси, і тому оминають цей пункт пропуску.

Оставить свой комментарий: