До кінця цього року Львівська міська рада планує провести до 5 аукціонів з продажу об’єктів комунальної власності, і відповідно заробити щонайменше 17-18 млн грн." />  До кінця цього року Львівська міська рада планує провести до 5 аукціонів з продажу об’єктів комунальної власності, і відповідно заробити щонайменше 17-18 млн грн.">  До кінця цього року Львівська міська рада планує провести до 5 аукціонів з продажу об’єктів комунальної власності, і відповідно заробити щонайменше 17-18 млн грн." />

Від продажу нерухомості Львів заробив 47 мільйонів

logo
Від продажу нерухомості Львів заробив 47 мільйонів - главная фотография

 До кінця цього року Львівська міська рада планує провести до 5 аукціонів з продажу об’єктів комунальної власності, і відповідно заробити щонайменше 17-18 млн грн. Про це сьогодні під час брифінгу розповів начальник міського управління комунальної власності Євген Климкович. За його словам, несприятливі умови на ринку нерухомості не завадили вже заробити до бюджету розвитку близько 47 млн. грн.
 Окрім того, за словами Євгена Климковича, будуть реалізовуватись ухвали сесій ЛМР щодо викупу приміщень, хоча сам чиновник зізнається, що є прихильником аукціонів. 
 «Бо коли приміщення викупляє орендар, то ціна не зростає і ми вимушені продавати за тією ціною, яку визначив незалежний оцінювач. А у випадку аукціону ціна зростає від 10-15% до 2,5 раз» - зазначив Климкович.

Оставить свой комментарий: