У Львові гучно відзначать річницю україно-польської співпраці

logo
У Львові гучно відзначать річницю україно-польської співпраці  - главная фотография

До 25-річчя польського консульського представництва у Львові відбудеться «Фестиваль партнерства», інформують організатори.
За їхніми словами, такий проект у Львові відбувається вперше. Його суть полягає в презентації культурних візиток польських міст та воєводств у Львові.
Зокрема, на площі Ринок відбудуться виступи, польських фольк-гуртів, джазових колективів, танцювальних ансамблів, вироби ремісників, страви регіональних кухонь та багато іншого.
Свої «культурні візитки» привезуть до Львова такі міста та регіони як: Вроцлав, Лодзь, Жешув, Люблін, Перемишль, а також люблінське, сілезьке, вармінсько-мазурське, малопольське та підкарпатське воєводства.
Головний гість фестивалю – українсько-польський рок-гурт «ЕНЕЙ» з Ольштина (Польща), який виконує фольк-рок та уже деякий час займає перші сходинки хіт-парадів в Польщі.
Окрім концертів на площі Ринок відбудуться інші супутні заходи, у тому числі виставка художників з польського регіону Вармії та Мазур, та спеціальний концерт «Сapelli Cracoviensis» у Латинському Катедральному Соборі.
Додамо, «Фестиваль партнерства» триватиме 15 та 16 вересня у Львові.

Оставить свой комментарий: