ПАТ «Львівгаз» постачає блакитне паливо Львівтеплоенерго, використовуючи ліміти інших категорій користувачів. З 3 вересня є ризик відключення газопостачання." />  ПАТ «Львівгаз» постачає блакитне паливо Львівтеплоенерго, використовуючи ліміти інших категорій користувачів. З 3 вересня є ризик відключення газопостачання.">  ПАТ «Львівгаз» постачає блакитне паливо Львівтеплоенерго, використовуючи ліміти інших категорій користувачів. З 3 вересня є ризик відключення газопостачання." />

З 3 вересня Львів може лишитись без газу і гарячої води

logo
З 3 вересня Львів може лишитись без газу і гарячої води - главная фотография

 ПАТ «Львівгаз» постачає блакитне паливо Львівтеплоенерго, використовуючи ліміти інших категорій користувачів. З 3 вересня є ризик відключення газопостачання.
Про це на прес-конференції повідомив начальник управління з експлуатації газового господарства Львова ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан.
 Як розповів посадовець, НАК «Нафтогаз України» виділяє певну кількість газу. Львівгаз його транспортує різним категоріям споживачів. Газу є стільки, скільки виділено, і не більше. Кожен з користувачів має свої ліміти на цей газ. Львів загалом споживає 648 тисяч кубів газу на добу.  Найбільший споживач – Львівтеплоенерго. З травня 2012 року Львівтеплоенерго не має затвердженого в Києві ліміту. Тепловикам дають газ, який був розрахований на інші категорії, але вони його не вибрали весь: мешканці, бюджетні установи чи приватні підприємства.
 Зазначимо, як повідомила прес-служба Львівської міської ради, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже подало заявку на отримання лімітів газу до НАК «Нафтогаз України», відповідь очікують отримати до початку вересня.

Оставить свой комментарий: