У Львові розпочався Форум української молоді діаспори «Львів 2012», який триватиме до 1 вересня." />  У Львові розпочався Форум української молоді діаспори «Львів 2012», який триватиме до 1 вересня.">  У Львові розпочався Форум української молоді діаспори «Львів 2012», який триватиме до 1 вересня." />

Українська діаспора шукає шлях до розвитку у Львові

logo
Українська діаспора шукає шлях до розвитку у Львові - главная фотография

 У Львові розпочався Форум української молоді діаспори «Львів 2012», який триватиме до 1 вересня. На форум винесено найактуальніші теми життя української молоді діаспори, напрацьовано конкретні пропозиції з покращення роботи молодіжних організацій та координації їх роботи.
 "Сильна молодь діаспори - сильна Україна", - гасло нинішнього форуму. І це не випадково. Україна потребує змін, і діаспора могла б їй у цьому допомогти. Передусім ставку слід робити на молодь, яка готова служити суспільству", - зазначив один із найвідоміших та найвпливовіших економістів світу, член Римського клубу, професор Богдан Гаврилишин.
За його словами, молодь має консолідувати свої зусилля, згуртовувати їх навколо ідеї об`єднання світового українства, розбудови міжнародної молодіжної структури та розвитку неформальних форм навчання.
 У ході форуму, ініціатором якого виступила Конференція українських молодечих організацій, відбудуться зустрічі учасників з керівництвом Світового та Європейського конгресу українців, парламентарями, депутатами Львівської обласної і міської рад. За його результатами буде сформовано пакет документів щодо діяльності молодіжних організацій діаспори на наступний рік. Заплановано також звернутися до державних інституцій України з проханням створити комплексну державну програму підтримки української молоді діаспори.

Оставить свой комментарий: