Львівська обласна рада виганяє обласну адміністрацію з приміщення. ОДА орендує його в обласної ради. І рада, і адміністрація знаходяться в одній будівлі." />  Львівська обласна рада виганяє обласну адміністрацію з приміщення. ОДА орендує його в обласної ради. І рада, і адміністрація знаходяться в одній будівлі.">  Львівська обласна рада виганяє обласну адміністрацію з приміщення. ОДА орендує його в обласної ради. І рада, і адміністрація знаходяться в одній будівлі." />

Заради передвиборчого піару Львівську ОДА виселять з приміщення

logo
Заради передвиборчого піару Львівську ОДА виселять з приміщення - главная фотография

 Львівська обласна рада виганяє обласну адміністрацію з приміщення. ОДА орендує його в обласної ради. І рада, і адміністрація знаходяться в одній будівлі. Вирішили не продовжувати договору оренди на 2013 рік.
 "Причиною є те, що обласна адміністрація не платила нам оренди протягом півроку, - розповідає Микола Бандра, начальник управління майном спільної власності обласної ради. - Плата становить одну гривню за квадратний метр. Усього адміністрація займає 3 тисячі 452 квадратних метрів".
Начальник юридичного відділу адміністрації Василь Собко, говорить, що причин для розірвання договору нема.
 "Гроші проплачені. Заборгованість виникла, бо ми сподівалися на пільгову плату 1 гривня за все приміщення, як було минулого року. Проте у липні обласна рада вирішила відмінити пільгову платню. Ми одразу ж оплатили гроші. Усі балачки про виселення пов'язані з виборами. Депутати хочуть показати, наскільки вони в опозиції до влади", - наголосив чиновник.

Оставить свой комментарий: