У Львові розпочинається фестиваль незалежного ігрового, анімаційного та документального кіно «Кінолев»." />  У Львові розпочинається фестиваль незалежного ігрового, анімаційного та документального кіно «Кінолев».">  У Львові розпочинається фестиваль незалежного ігрового, анімаційного та документального кіно «Кінолев»." />

У Львові стартує «Кінолев»

logo
У Львові стартує «Кінолев» - главная фотография

 У Львові розпочинається фестиваль незалежного ігрового, анімаційного та документального кіно «Кінолев». Протягом п’яти днів кіномани зможуть переглянути майже 80 європейських, українських, грузинських фільмів.
 На фестиваль у Львів приїде вірменський режисер Левон Григорян, який був асистентом Сергія Параджанова. Цікаво, що Левон Григорян знайшов знищені матеріали, вирізані з фільму «Саят-нова», який вийшов в радянський прокат як «Колір граната». Режисер змонтував ці епізоди у фільм-спогад «Саят-нова». 
 Однак не лише кіно минулого буде на «Кінолеві». Глядач ознайомиться із стрічками молодих грузинських та українських режисерів.
Цьогоріч мова йтиме про кіно як неформат, тобто про те, чи спроможне взагалі кіно подолати кордони у мистецтві, яким є його місце у культурі.

Оставить свой комментарий: