Три кандидати на прізвище Козак зареєструвались у виборчому окрузі №122 на Львівщині, повідомляє львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА." />  Три кандидати на прізвище Козак зареєструвались у виборчому окрузі №122 на Львівщині, повідомляє львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА.">  Три кандидати на прізвище Козак зареєструвались у виборчому окрузі №122 на Львівщині, повідомляє львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА." />

На Львівщині нашестя Козаків

logo
На Львівщині нашестя Козаків - главная фотография

 Три кандидати на прізвище Козак зареєструвались у виборчому окрузі №122 на Львівщині, повідомляє львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА.
 В останні дні реєстрації документи до ЦВК подали 2 самовисуванці з однаковим прізвищем – Козак. Таким чином, загалом на окрузі зареєстровано трьох кандидатів з таким прізвищем – Ігоря Степановича, Тараса Ігоровича та Тараса Романовича. Останній з них наразі залишається найвідомішим серед мешканців Яворівського та Жовківського районів.
За спостереженнями представників мережі ОПОРА, Тарас Романович Козак розпочав агітацію ще задовго до офіційного старту виборчої кампанії, зокрема через роботу свого благодійного фонду «Добре серце». Тому, найімовірніше саме проти нього застосовано технологію реєстрації кандидатів-клонів.
 На користь цієї гіпотези свідчить той факт, що жоден з інших самовисуванців ще не розпочав передвиборчої агітації у окрузі. Окрім цього, вони подали документи до ЦВК в останні дні, відведені для реєстрації кандидатів у народні депутати. Цікаво також, що через розміщення прізвищ кандидатів у бюлетені у алфавітному порядку, кандидати-клони зазначатимуться по списку вище свого однофамільця. Можна припустити, що ситуація розрахована в першу чергу на неуважного виборця або виборця з поганим зором і поява трьох Козаків у бюлетені розпорошить голоси виборців.

Оставить свой комментарий: