Активист Бердянского Майдана получил орден из рук Президента Польши

logo
Активист Бердянского Майдана получил орден из рук Президента Польши - главная фотография

В рамках визита в Украину президент Польши Бронислав Коморовский наградил граждан Украины и местных поляков орденами и медалями.
Председатель Польского культурно-образовательного общества "Возрождение" профессор Алексей Сухомлинов был награжден Кавалерским Орденом «За заслуги перед Речью Посполитой», сообщает сайт ua.polonia.org.ua
Поблагодарив за награду, Лех Сухомлинов отметил:
"Від себе особисто і тих людей, які були нагороджені, хочу подякувати Президенту Республіки Польщі за почесні відзнаки.
З великим задоволенням приймаємо ці нагороди. Передовсім, як певні зобов'язання до активнішої діяльності задля відродження польської культури в Україні та розвитку польсько-української співпраці.
Ми репрезентуємо різні соціальні й вікові групи, але усіх нас об’єднує польськість. Отже, наші досягнення є також досягненням всіх поляків, що проживають в Україні. Ця земля стала нашою другою вітчизною, а державність України, України та європейської та демократичної, є гарантією збереження національної ідентичності.
Беручи до уваги ситуацію на сході України, візит Президента набуває символічного виміру, що підкреслює традиції польсько-українського братерства і добросусідства. Сьогодні гасло «За нашу і вашу свободу» набуває надзвичайної актуальності.
Ми, місцеві поляки, громадяни України, вдячні співвітчизникам у Польщі за моральну й політичну підтримку, а також за гуманітарну допомогу.
Разом і до перемоги!"

Оставить свой комментарий: