Народний депутат Олександр Голуб подав до суду на львівську газету «Високий замок». Він вимагає у видання спростувати неправдиву інформацію про себе та 50 тис." />  Народний депутат Олександр Голуб подав до суду на львівську газету «Високий замок». Він вимагає у видання спростувати неправдиву інформацію про себе та 50 тис.">  Народний депутат Олександр Голуб подав до суду на львівську газету «Високий замок». Він вимагає у видання спростувати неправдиву інформацію про себе та 50 тис." />

Депутат-комуніст вимагає від львівської газети 50 тисяч

logo
Депутат-комуніст вимагає від львівської газети 50 тисяч - главная фотография

 Народний депутат Олександр Голуб подав до суду на львівську газету «Високий замок». Він вимагає у видання спростувати неправдиву інформацію про себе та 50 тис. грн морального відшкодування. Про розповів комуніст Олександр Калинюк, який представляє інтереси Голуба у суді.
За словами Калинюка, йдеться про публікацію «Було б корито, а коаліція знайдеться» у № 76 від 26 квітня цього року. У ній, каже він, перекрутили слова Голуба в ефірі програми «Свобода слова» 23 квітня.
  «Високий замок» стверджує, начебто депутат сказав про коаліцію компартії з  Партією регіонів таке: «Ми об’єдналися з “регіоналами” заради «корита», яке могло дістатися опозиції». Насправді Голуб сказав: «Вы помните, в то время «Наша Украина» вела переговоры об объединении с Партией регионов. И чтобы прекратить этот оранжевый эксперимент, мы пошли на объединение». Видання перекрутило слова депутата. Тому він вимагає у суду визнати інформацію неправдивою і стягнути моральне відшкодування», – говорить Калинюк.
 Як довірена особа Олександра Голуба Олександр Калинюк подав позов на «Високий замок» до Франківського районного суду міста Львова. Позов був поданий 27 липня, суд має прийняти рішення, чи візьме справу до розгляду.

Оставить свой комментарий: