Стрийський парк у Львові прибирали іноземці

logo
Стрийський парк у Львові прибирали іноземці - главная фотография

Команда волонтерів з Іспанії, Італії, Хорватії, Сербії, Південної Кореї та України працює над впорядкуванням території Стрийського парку, а також організовує просвітницьку кампанію, спрямовану на підвищення обізнаності львів’ян та гостей міста щодо реєстру світової спадщини ЮНЕСКО. Цю інформацію передає прес-служба Львівської міської ради.
Цей табір став одним з 50 проектів спільної кампанії Центру світової спадщини ЮНЕСКО та Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху при ЮНЕСКО «Волонтери Світової спадщини: волонтерська акція «Патрімоніто» 2012» та отримав право використовувати офіційний символ освітньої програми Центру Світової спадщини ЮНЕСКО - Патрімоніто.
Загалом Стрийський пар прибирали 14 волонтерів із 8 країн світу.
«Ми побачили, що волонтери добре працюють і виконують навіть більше, ніж ми їх просили. Волонтери згрібали листя з різних частин парку, прибирали кору з Платанової алеї, листя, тобто виконували неважку роботу, яка не потребує нагляду. Працюють вони з натхненням і дуже добре», - розповідає Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП «Зелений Львів».
Нагадаємо, міжнародний волонтерський табір розпочався у Львові 30 липня та триватиме до 12 серпня.Оставить свой комментарий: