Більше 700 будинків у Львові залишилися без гарячої води

logo
Більше 700 будинків у Львові залишилися  без гарячої води  - главная фотография

Як поінформували у ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівгаз» обмежив подачу газу до ТЕЦ-1 та 15-ти котелень. Відтак, без гарячої води залишилося 796 будинків міста, інформує прес-служба Львівської міськради.
Як зазначили у комунальному підприємстві, держава боргує «Львівтеплоенерго» кошти за різницю в тарифах. Так, станом на 1 липня держава заборгувала «Львівтеплоенерго» 101,4 млн грн за різницю у тарифах. З них 71,3 млн грн – різниця в тарифах для населення за 2011 рік та 30,1 млн грн – різниця в тарифах для населення за І квартал 2012 року.
Натомість, як стверджують у ЛМКП «Львівтеплоенерго», мешканці справно сплачують за надані послуги.
«Наше підприємство вдячне тим мешканцям, які якісно і вчасно оплачують за надані послуги, адже це дає нам можливість забезпечувати усіх жителів нашого міста гарячою водою. Львів за останні роки не мав проблем з постачанням гарячої води влітку. І це наше спільне велике досягнення, адже загалом по Україні лише кілька міст забезпечують своїх споживачів цілодобовою подачею гарячої води – це Київ, Хмельницький, Запоріжжя, Харків, Вінниця та Львів. У більшості міст гаряча вода подається за графіком – це Донецьк, Тернопіль. Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ. А такі міста, як Одеса, Миколаїв, Херсон, Чернівці, Луганськ та багато менших міст, літом гарячої води не подають. Ми і надалі будемо робити все, що у наших силах, аби львів’яни отримували якісні послуги», - зазначив Степан Пакіж, директор «Львівтеплоенерго».

Оставить свой комментарий: