Зі Львова намагалися вивезти стародрук

logo
Зі Львова намагалися вивезти стародрук  - главная фотография

Сьогодні, 9 серпня, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького працівники Львівської митниці запобігли вивезенню за межі України стародруку
Громадянин Естонії, який прямував з України в приватну поїздку як пасажир рейсу «Львів-Мюнхен», для митного контролю обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Під час огляду багажу в багажному відділенні аеропорту за допомогою технічних засобів митного контролю було виявлено книгу «Житія Святих», в сильно пошкодженому стані, видання 1897 року.
Оскільки, естонець формою проходження митного контролю обрав смугу з проведенням спрощеного митного контролю, своїми діями заявив про відсутність у нього предметів та товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та потребують дозвільних документів, а саме: свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей у відповідності до законодавства України. Таким чином його дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ст. 471 Митного кодексу України.
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Книгу вилучено та направлено на експертизу для встановлення її історичної та культурної цінності, повідомляє прес-служба Львівської митниці.Оставить свой комментарий: