Поляки щорічно виділяють близько 1 млн. грн на реставрацію Вірменської церкви

logo
Поляки щорічно виділяють близько 1 млн. грн на реставрацію Вірменської церкви  - главная фотография

Наразі в рамках комплексу робіт щодо відновлення Вірменського собору польські експерти працюють над реставрацією дерев’яного вівтаря «Голгофа». Також тривають роботи щодо відновлення стінопису. Про це сьогодні на брифінгу розповіла начальник управління історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.
Зокрема, реставраційні роботи над відновленням вівтаря «Голгофа» перебувають на фінальній стадії і вже до кінця року її повернуть на Вірменське подвір’я.
«Цей вівтар «Голгофа» повернеться на подвір’я навіть більшим ніж був до того, бо була одна скульптура втрачена. Залишились лише фігура Христа та Марії Магдалени. Мати Божа виявилась у збірках нашого музею і вони люб’язно погодились її віддати», - розповіла Лілія Онищенко.
Крім того, зараз проводять інтенсивні роботи щодо відновлення стінопису.
Всі реставраційні роботи Вірменського собору повністю фінансує Міністерство культури Польщі. Зокрема щороку на ці роботи поляки виділяють близько мільйона гривень.
Натомість з міського бюджету Львова виділили кошти для відновлення будинку на Краківській, 14. Саме ця споруда прилягає до Вірменської церкви і саме до цього будинку примикає вівтар «Голгофа».

Оставить свой комментарий: