Волинський міський суд (м. Луцьк) виправдав суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачувався в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн." />  Волинський міський суд (м. Луцьк) виправдав суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачувався в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн.">  Волинський міський суд (м. Луцьк) виправдав суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачувався в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн." />

Суд виправдав львівського суддю за 400 тисяч хабара

logo
Суд виправдав львівського суддю за 400 тисяч хабара - главная фотография

 Волинський міський суд (м. Луцьк) виправдав суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачувався в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн. Про це повідомило видання «Комерсант».
 Нагадаємо, 16 лютого 2011 року співробітники управління СБУ у Львівській області спільно з Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури затримали суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича під час отримання ним хабара в розмірі 400 тис. грн. Генеральна прокуратура тоді ж порушила відносно судді кримінальну справу за ч. 3 ст. КК 368  - отримання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, що загрожувало підсудному позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.
 Генеральна прокуратура, яка розслідувала справу судді Ганича, поки не коментує це рішення суду.

Оставить свой комментарий: