До інфекційного відділення Бродівської центральної районної лікарні з діагнозом харчове отруєння та гострий ентероколіт госпіталізовано 39 осіб." />  До інфекційного відділення Бродівської центральної районної лікарні з діагнозом харчове отруєння та гострий ентероколіт госпіталізовано 39 осіб.">  До інфекційного відділення Бродівської центральної районної лікарні з діагнозом харчове отруєння та гострий ентероколіт госпіталізовано 39 осіб." />

У Львові сталося масове отруєння на весіллі

logo
У Львові сталося масове отруєння на весіллі - главная фотография

 До інфекційного відділення Бродівської центральної районної лікарні з діагнозом харчове отруєння та гострий ентероколіт госпіталізовано 39 осіб. Серед тих, хто потрапив до лікарень, п'ятеро дітей та двоє іноземців -- поляків.
 Усі вони у неділю святкували весілля у селі Заболотці та вживали страви домашнього приготування. Станом на 7 годину сьогоднішнього ранку госпіталізовані перебувають у стані середнього ступеня важкості.  Фахівці районної СЕС зараз здійснюють комплекс регламентованих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Причина захворювання - встановлюється.

Оставить свой комментарий: