Органи прокуратури Львівської області завершили досудове слідство у кримінальній справі за ч.3 ст." />  Органи прокуратури Львівської області завершили досудове слідство у кримінальній справі за ч.3 ст.">  Органи прокуратури Львівської області завершили досудове слідство у кримінальній справі за ч.3 ст." />

Екс-начальник управління Львівської ОДА постане перед судом

logo
Екс-начальник управління Львівської ОДА  постане перед судом - главная фотография

 Органи прокуратури Львівської області завершили досудове слідство у кримінальній справі за ч.3 ст. 368 КК України, про обвинувачення колишнього начальника управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА Василя Івановського.
 Слідством з’ясовано, що вказаний державний службовець вимагав та одержав у травні-червні поточного року хабар у сумі 32 тисяч гривень. За ці кошти він обіцяв погодити проектну документацію на проведення реконструкції пам’ятки архітектури.
Чиновника затримано «на гарячому», під час отримання хабара.
 На даний час обвинуваченого взято під варту, а на все його майно вартістю понад 190 тис. грн накладено арешт.
 За скоєння такого злочину законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Оставить свой комментарий: