Львів добре впорався із проведенням ЄВРО 2012, тому місто спільно із Національним олімпійським комітетом планує готувати заявку на проведення Зимових Олімпійських" />  Львів добре впорався із проведенням ЄВРО 2012, тому місто спільно із Національним олімпійським комітетом планує готувати заявку на проведення Зимових Олімпійських">  Львів добре впорався із проведенням ЄВРО 2012, тому місто спільно із Національним олімпійським комітетом планує готувати заявку на проведення Зимових Олімпійських" />

Львів вже готується до олімпіади 2022 року

logo
Львів вже готується до олімпіади 2022 року - главная фотография

 Львів добре впорався із проведенням ЄВРО 2012, тому місто спільно із Національним олімпійським комітетом планує готувати заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
  «Зараз стадія, коли міста приймають рішення – чи подавати від себе заявку, чи ні. Перший етап починається через рік. Для нас важливим було рішення Уряду України про те, щоб країна підтримувала рішення про підготовку заявки. Оскільки це надзвичайно великі кошти, то місто ніколи не зможе виділити такий бюджет. Рішення держави є надзвичайно важливим. Тому ми сьогодні працюємо з МОК, НОК та Урядом України у питанні початку цього шляху. Цей шлях є довгий, він не простий, але він насправді дає і країні, і місту нові шанси для того, щоб заявити про себе світу»,  - цитує прес-служба директора департаменту «Євро 2012» Олега Засадного.
 Ключовими завданнями, за словами Олега Засадного, перед містом стоїть відкриття нових авіарейсів та співпрацювання з бюджетними авіалініями. Також Львову потрібні нові багатофункціональні арени, де можна проводити великі концерти під накриттям, конференц-зали, які допоможуть розвивати конференц-туризм.

Оставить свой комментарий: