Близько сорока циган напали на співробітників львівської ДАІ, які намагалися перевірити документи у водія-цигана." />  Близько сорока циган напали на співробітників львівської ДАІ, які намагалися перевірити документи у водія-цигана.">  Близько сорока циган напали на співробітників львівської ДАІ, які намагалися перевірити документи у водія-цигана." />

Львівські даішники відстрілювалися від 40 циган

logo
Львівські даішники відстрілювалися від 40 циган - главная фотография

 Близько сорока циган напали на співробітників львівської ДАІ, які намагалися перевірити документи у водія-цигана. Під час патрулювання інспектори зупинили автомобіль ВАЗ. Поведінка водія здалося їм підозрілим, тому в нього попросили документи і запропонували пройти перевірку на заборонені речовини.
 За повідомленням прес-служби львівської прокуратури, водій відмовився виконати вимогу. Зав'язалася бійка, до якої підключився пасажир авто - теж циган. Через кілька хвилин на допомогу родичам прибігли ще близько 10 осіб. Даішники теж викликали підкріплення.
 Коли під'їхали бійці "Беркута", працівників ДАІ оточили вже близько 40 циган. Один з інспекторів використовував травматичний пістолет для попередження, вистріливши вгору п'ятьма кулями.
 В результаті двох найактивніших учасників сутички затримали. За фактом бійки прокуратура Шевченківського району Львова порушила кримінальну справу  - опір працівникові правоохоронного органу та заподіяння йому легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Оставить свой комментарий: