У ЛОДА вирішували питання про погашення боргів із зарплати

logo
У ЛОДА вирішували питання про погашення боргів із зарплати  - главная фотография

У Львівській обласній держадміністрації вирішували питання щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Зокрема, обласна комісія з питань погашення заборгованості заслухала начальника Головного управління юстиції у Львівській області та начальників галузевих управлінь облдержадміністрації, які доповіли про вжиті заходи щодо забезпечення погашення наявних боргів з виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках.
Також на засіданні були присутні керівники (арбітражні керуючі) проблемних підприємств-боржників: ВАТ по будівництву і реконструкції автомобільних шляхів «Західшляхбуд», ТзОВ Торгівельно-виробниче підприємство «Львівський автонавантажувач», ТзОВ «Львівський завод ГМПТ», ВАТ «Облпаливо», ЗАТ «Львівський керамічний завод», «ВАТ «Селянський комерційний банк «Дністер», ДП «Транспорт» ТзОВ «ТКС Євробуд», ТзОВ «Компанія «ВЕЕМ-Будсервіс», ТзОВ спільне українсько-російське підприємство «Технобуд», ДП ДАК «Хліб України» «Львівський завод хлібопродуктів» та КП «Міське виробниче управління житлово-комунального господарства» м. Добромиль.
Відтак, ці підприємства отримали конкретні завдання щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати робітникам.

Оставить свой комментарий: