Негода знеструмила 9 населених пунктів Львівщини

logo
Негода знеструмила 9 населених пунктів Львівщини  - главная фотография

Вчора, в другій половині дня грози зі шквальними поривами вітру спричинили перерви в електропостачанні споживачам Львівщини. Цю інформацію передає відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».
Відтак, станом на 10.00 ранку залишаються знеструмленими 5 ліній електропередачі повністю та 3 частково. У Мостиському, Радехівському, Дрогобицькому та Сокальському районах залишились без електрики 9 населених пунктів. Ще в 4 населених пунктах частково перервано електропостачання.
Аварійно-відновлювальні роботи наразі тривають.
Додамо, на сьогодні Український Гідрометеоцентр прогнозує у західних областях грози, місцями сильні зливи, град, шквали 19-24 м/с. Негода може призвести до пошкодження ліній електропередачі та електрообладнання.
Відтак, нагадаємо, якщо ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, необхідно:
не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом; організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади; та повідомити ПАТ «Львівобленерго» за телефонами (032) 239-24-55, 239-20-05 та 15-68 якщо це сталося у Львові, або диспетчерські служби районів електромереж.


Оставить свой комментарий: