У Львів на військові навчання приїхали генерали з різних країн

logo
У Львів на військові навчання приїхали  генерали з різних країн - главная фотография

25 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в рамках масштабного українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2012» відбувся День високоповажних осіб. Про це журналістам повідомив керівник прес-групи навчань «Репід Трайдент - 2012» підполковник Володимир Скоростецький.
Ознайомитись із перебігом навчання прибули військові керівники збройних сил країн-учасниць, серед яких Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов та заступник начальника штабу командування Сухопутних військ США у Європі бригадний генерал Майкл Білс. Разом із ними на полігоні перебувала делегація високоповажних осіб до якої увійшли також Командувач Національної Армії Республіки Молдова бригадний генерал Віталій Стоян, командувачі сухопутними військами Сербії та Румунії генерал-майори Мілан Moйсіловіч та Іоан Сорін, генерал-ад’ютант Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майор Девід Болдвін , командувач Сухопутними військами Атлантичного регіону Канади бригадний генерал Крістофер Туррот, інші військові високопосадовці, а також члени Київської асоціації військових аташе.
Під час візиту високоповажні гості ознайомилися із процесом роботи у створених в контексті навчань штабах багатонаціональних бригад. А згодом, спостерігали за практичними діями мультинаціональних підрозділів під час занять на миротворчу тематику.
Двотижневе навчання «Репід Трайдент -2012» є одним із найбільших заходів міжнародного військового співробітництва у поточному році. Разом із українськими військовими у навчаннях беруть участь близько 1400 військовослужбовців. Найбільша група – українська. Загалом у проведенні та забезпечення «Репід Трайдент - 2012» задіяно 883 українських солдатів та офіцерів з підрозділів 8 та 13 армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України.
Серед іноземних представників найбільша група від армії США – 167 військовослужбовці. Другий за кількістю іноземний підрозділ – від Збройних Сил Молдови – 90 військовослужбовців. Інші держави-учасниці представлені менш чисельно. Зокрема, від Збройних Сил Польщі – братимуть участь 45 військових, від ЗС Сербії – 43. Уперше, для участі у практичній фазі, до України прибули три взводи від збройних сил Грузії, Македонії та Румунії. Ці невеликі, але мобільні та добре підготовлені підрозділи беруть участь у практичному проведенні операції повного спектру.
Тематика навчань «Репід Трайдент - 2012» – виконання завдань у складі багатонаціональних сил під час операції повного спектру. Додамо, що операція повного спектру включає в себе дії підрозділів у наступі та обороні, виконання завдань з підтримки миру і допоміжних дій.
За основу сценарію «Репід Трайдент - 2012» розробниками взято обстановку в афганській провінції Забул. Ситуаційні завдання, які стоятимуть перед учасниками командно-штабної та польової фаз навчань, мали місце у реальній практиці американського військового контингенту в Афганістані.

Оставить свой комментарий: