У ДТП на Сихові, яка сталася сьогодні близько 7.00 і в результаті чого перекинулася маршрутка з людьми, постраждало четверо осіб." />  У ДТП на Сихові, яка сталася сьогодні близько 7.00 і в результаті чого перекинулася маршрутка з людьми, постраждало четверо осіб.">  У ДТП на Сихові, яка сталася сьогодні близько 7.00 і в результаті чого перекинулася маршрутка з людьми, постраждало четверо осіб." />

У Львові четверо осіб постраждало від ДТП за участю маршрутки

logo
У Львові четверо осіб постраждало від ДТП за участю маршрутки - главная фотография

 У ДТП на Сихові, яка сталася сьогодні близько 7.00 і в результаті чого перекинулася маршрутка з людьми, постраждало четверо осіб. Як повідомив керівник прес-служби ДАІ у Львівській області Тарас Дзвоник, для вивчення причин аварії наразі заплановано ряд експертиз.
 «Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Відомо про четверо потерпілих. Загиблих немає», – сказав Дзвоник.
 Причини, через які трапилася ДТП, наразі невідомі.
 «Це є резонансне ДТП, тому призначено ряд експертиз, під час яких будуть встановлені всі причини. На місці аварії працює автокран, піднімає автобус», – зазначив Тарас Дзвоник.
 Як повідомили очевидці, близько 9.50 маршрутка, що потрапила в ДТП стояла на даху й зайнялася. На місці працюють підрозділи ГТУ МНС України у Львівській області.

Оставить свой комментарий: