Прокуратура Львова внесла протест на ухвалу Львівської міськради про порядок взаємодії з Львівським управлінням державного фонду сприяння молодіжному житловому б" />  Прокуратура Львова внесла протест на ухвалу Львівської міськради про порядок взаємодії з Львівським управлінням державного фонду сприяння молодіжному житловому б">  Прокуратура Львова внесла протест на ухвалу Львівської міськради про порядок взаємодії з Львівським управлінням державного фонду сприяння молодіжному житловому б" />

Прокуратура обмежила львівських посадовців у пільговому кредитуванні

logo
Прокуратура обмежила львівських посадовців у пільговому кредитуванні - главная фотография

 Прокуратура Львова внесла протест на ухвалу Львівської міськради про порядок взаємодії з Львівським управлінням державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при наданні пільгових довготермінових кредитів за рахунок коштів міського бюджету. 
 Як вказано у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області, чинне законодавство визначає перелік осіб, яким надається перевага під час надання пільгового кредитування. Це, зокрема, молоді учені, спортсмени з найвищими досягненнями на національних та міжнародних змаганнях, особи, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на спеціальному обліку три і більше років, тощо.
 Однак ухвалою ЛМР до категорії осіб, які мають переваги на пільговий кредит за рахунок міського бюджету, незаконно включено ще й молодих працівників міськради та її виконавчих органів, що працюють більше одного року.
 З огляду на викладене, таке рішення ЛМР є незаконним та призводить до порушення конституційних прав громадян, передбачених ст. 47 Конституції України.
 Крім цього, приймаючи вказану ухвалу, міська рада вийшла за межі своїх повноважень, оскільки перелік осіб, яким надається перевага серед кандидатів у позичальники, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
 Відтак прокуратура міста Львова вимагає привести ухвалу ЛМР у відповідність до вимог чинного житлового законодавства. Протест підлягає обов’язковому розгляду в строк до 10 днів.

Оставить свой комментарий: