Учорашньої ночі в урочищі біля села Черниця Бродівського району знайдено застреленим місцевого жителя -- колишнього голову колгоспу." />  Учорашньої ночі в урочищі біля села Черниця Бродівського району знайдено застреленим місцевого жителя -- колишнього голову колгоспу.">  Учорашньої ночі в урочищі біля села Черниця Бродівського району знайдено застреленим місцевого жителя -- колишнього голову колгоспу." />

Львівський прокурор підстрелив селянина

logo
Львівський прокурор підстрелив селянина - главная фотография

 Учорашньої ночі в урочищі біля села Черниця Бродівського району знайдено застреленим місцевого жителя -- колишнього голову колгоспу. Про це повідомляють «Львівські новини». За інформацією видання, на тілі загиблого були сліди від пострілу з мисливської зброї. Водночас тієї ночі, як розповідають селяни, у лісі полював працівник прокуратури. Ймовірно, що він, окрім всього, є керівником однієї із районних прокуратур.
 Разом з тим, Світлана Добровольська, начальник відділу зв'язків з громадськістю головного управління МВС у Львівській області, повідомила, що наразі у міліцейських зведеннях інформації про це вбивство не було.

Оставить свой комментарий: