Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для п" />  Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для п">  Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для п" />

Львівський губернатор закликає створювати кооперативи

logo
Львівський губернатор закликає створювати кооперативи - главная фотография

 Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для перетворення селян із звичайних власників землі у підприємців та сільськогосподарських бізнесменів. Про це губернатор заявив на нараді-семінарі з сільськими головами області.
 «Щоб збудувати міцний фундамент економіки області – слід починати з села. Селу потрібен бізнес. Переконаний, що сьогодні у селах Львівщини є той потенціал людей, які можуть і хочуть працювати, які здатні зорганізватись у кооперативи. Потрібно вивчити досвід кооперативного господарства, який має регіон у минулому і використати його сьогодні. Бо не правильно чекати приходу інвестора, який просто забере землю, надавши натомість селянам мінімум робочих місць. Ми самі повинні шукати форму і формат виведення села зі стогнації», - наголосив Михайло Костюк.
 За словами керівника області, держава готова допомогти селянам в організації кооперативів. Йдеться про стартову інвестиційну допомогу, компенсацію за утримання молодих телят, програму з підтримки господарств, які мають три та більше голів худоби тощо.

Оставить свой комментарий: