У порушених прокуратурою Львівської області кримінальних справах про корупційні злочини суми одержаних хабарів перевищують чверть мільйона гривень." />  У порушених прокуратурою Львівської області кримінальних справах про корупційні злочини суми одержаних хабарів перевищують чверть мільйона гривень.">  У порушених прокуратурою Львівської області кримінальних справах про корупційні злочини суми одержаних хабарів перевищують чверть мільйона гривень." />

Прокуратура підрахувала: на Львівщині середній хабар – 50 тисяч

logo
Прокуратура підрахувала: на Львівщині середній хабар – 50 тисяч - главная фотография

 У порушених прокуратурою Львівської області кримінальних справах про корупційні злочини суми одержаних хабарів перевищують чверть мільйона гривень. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівщини.
 Упродовж січня-червня слідчими прокуратури Львівської області розслідувано 53 кримінальні справи про корупційні злочини, з яких 41 щодо 55 осіб вже скеровано до суду. З них 26 справ - про одержання хабарів. За вчинення злочинів від займаних посад відсторонено 32 посадовців.
 При цьому, середній розмір одержаного хабара у вказаних справах становить близько 50 тис. грн.
 Як засвідчує практика, найбільш корумпованою є сфера земельних відносин. У переважній більшості, підставою вимагання вигоди є видача та погодження дозвільної документації. На даний час 20 корупціонерів уже звільнено з роботи. На правопорушників накладено штрафи загальною сумою майже 40 тисяч гривень, вилучено та конфісковано грошей і цінностей на суму понад 100 тис. грн.

Оставить свой комментарий: