Депутати Львівської міськради просять провести перевірку будівництва та відчуження будинку на вулиці Стрілецькій, 1 та Стрілецькій, 3." />  Депутати Львівської міськради просять провести перевірку будівництва та відчуження будинку на вулиці Стрілецькій, 1 та Стрілецькій, 3.">  Депутати Львівської міськради просять провести перевірку будівництва та відчуження будинку на вулиці Стрілецькій, 1 та Стрілецькій, 3." />

Мера Львова звинувачують у незаконному будівництві

logo
Мера Львова звинувачують у незаконному будівництві - главная фотография

 Депутати Львівської міськради просять провести перевірку будівництва та відчуження будинку на вулиці Стрілецькій, 1 та Стрілецькій, 3. Відповідний запит до голови Державної податкової інспекції Львівщини, прокурору Львова й начальнику інспекції Держархбудконтролю надіслав Руслан Кошулинський, депутат міськради.
 Кошулинський пояснив, що на території двох ділянок біля Музею народної архітектури й побуту "Шевченківський гай" зводять будинок для близьких родичів міського голови Львова Андрія Садового.
 Загальна площа будинку складає 695 квадратних метрів, площа забудови -- 87 квадратних метрів. Депутат Кошулинський просить перевірити законність забудови прилеглої до музею території.
 Нагадаємо, нещодавно у львівських ЗМІ з'явилась інформація, що на території двох земельних ділянок, які розташовані біля Музею народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" у Львові, зводять будинок, який згодом буде відчужено у приватну власність близькій родині Садового. За попередніми підрахунками, мінімальна вартість цього будинку становитиме близько 850 тисяч доларів.

Оставить свой комментарий: